تبلیغات
اخبار پیام رسان های تلفن همراه - مطالب اسفند 1397

امروزه اپلیکیشن‌های ارتباطاتی، برقراری ارتباط را برای شما در هر جای دنیا که باشید آسان کرده‌اند.

 شما با اپلیکیشن‌های ارتباطاتی به سادگی با داشتن اینترنت وای‌فای خانگی و یا اینترنت تلفن‌های هوشمند و همچنین دستگاه‌های هوشمند خود بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان می‌توانید با دوستان و خانواده خود در کشورهای مختلف مکالمه داشته باشید.

هر کدام از این اپلیکیشن‌های ارتباطاتی در هنگامی که شما از ‌آ‌ن‌ها برای مکالمه رایگان استفاده می‌کنید اینترنت شما را مصرف می‌کنند.

برای جلوگیری از مصرف زیاد اینترنت‌های خانگی و همچنین اینترنت موبایل باید همیشه از اپلیکیشن‌هایی استفاده کنیم که مصرف دیتای کمتری دارند البته نکته مهم که نباید از آن غافل شویم امنیت اپلیکیشن است. 

وب‌سایت "Androidauthority" در یک آزمایش، ۱۰ اپلیکیشن‌ ارتباطاتی را از نظر مصرف دیتا در هنگام برقراری تماس رایگان مقایسه کرده است.

اسکایپ، وایبر، واتس‌اپ، هنگ‌اوت، تانگو، فیس‌بوک مسنجر و لاین از جمله اپلیکیشن‌های معروف ارتباطاتی در این آزمایش بودند.

نتایج این آزمایش نشان داده است که اپلیکیشن‌های محبوب مصرف بالاتری دارند و از پنهای باند بالاتری بهره می‌برند و مصرف دیتای بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر دارند.

همان‌طور که در نمودار زیر می‌بینید، اسکایپ بیشترین مصرف را دارد و بعد از آن هم اپلیکیشن‌های محبوبی چون:واتس‌اپ،هنگ‌اوت، تانگو، و وایبر به ترتیب بیشترین مصرف دیتا را دارند.در حالی‌که اپلیکیشن‌های فیس‌بوک مسنجر، نیم‌باز و لاین جز اپلیکیشن‌های کم مصرف هستند. ترتیب مصرف دیتا در اپلیکیشن‌های ارتباطاتی را می‌توانید در نمودار زیر ببینید.


کدام اپلیکیشن ارتباطاتی کمترین مصرف دیتا را دارد؟


براساس نمودار بالا اسکایپ بیشترین مصرف اینترنت را دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


بسیاری از کاربران فضای مجازی برای دانلود نمایه‌ها در اینستاگرام با مشکل مواجه هستند زیرا این مشکل در پاره‌ای از موارد جنبه ضروری پیدا می‌کند. ممکن است برای ارتباط با مخاطبی خاص در اینستاگرام شما نیاز به نمایه پروفایل او داشته باشید.

چند روش متفاوت برای ذخیره نمایه در اینستاگرام وجود دارد. اهمیت این موضوع زمانی آشکار می‌شود که شما بخواهید از تصویر نمایه خود در اینستاگرام استفاده کنید و به هر دلیلی آن تصویر را در حافظه گوشی و رایانه نداشته باشید. در نهایت برای دسترسی به تصویر مورد نظر راهی به جز دانلود نمایه برایتان باقی نمانده باشد. در مطلب زیر قصد داریم چگونگی ذخیره‌سازی نمایه‌ در اینستاگرام را بیان کنیم:

ذخیره‌سازی نمایه پروفایل اینستاگرام در رایانه

کاربران به راحتی می‌توانند به وسیله رایانه و بدون هیچ برنامه کمکی، نمایه مورد نظر را در رایانه ذخیره کنند.

گام اول- در مرورگر صفحه کاربری فرد مورد نظر را در اینستاگرام(خودتان یا دوستانتان) باز کنید. سپس بر روی تصویر نمایه کلیک راست و گزینه copy image address را انتخاب کنید.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟
گام دوم- آدرس(URL) تصویر کپی شده را در یک صفحه جدید در قسمت address bar در یک مرورگر اینترنتی دلخواه اضافه(paste) می‌کنید. نکته قابل توجه در این قسمت حذف کردن بخش (( s150*150/)) از آدرس URL است زیرا با حذف این بخش از تصویر نمایه اینستاگرام با کیفیت اصلی و کامل قابل مشاهده است.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟
گام سوم- حال کافی است با راست کلیک کردن روی تصویر نمایه باز شده گزینه save image را انتخاب کنید تا به سادگی نمایه مورد نظر در محل دلخواه شما در رایانه ذخیره شود.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

ذخیره‌سازی نمایه پروفایل اینستاگرام در گوشی هوشمند اندروید

تمامی مطالب یاد شده در زمان دسترسی مستقیم به رایانه امکان‌پذیر است. حا اگر از رایانه شخصی دور بودیم و تنها به گوشی اندروید دسترسی داشتیم چه باید کرد؟!

برای دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام در گوشی‌های هوشمند اندروید در اولین مرحله باید نرم‌افزاری با امکان دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام که مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید باشد بر روی گوشی خود را دانلود و نصب کنید.

1- نرم‌افزار Insta Profile Zoom and Save

با دانلود و نصب این نرم افزار بر روی گوشی‌های اندروید، کاربران به سادگی می‌توانند حتی بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام نمایه مورد نظر خود را از اینستاگرام دانلود و ذخیره کنند. این اپلیکیشن به صورت رایگان برای تمامی کاربران در دسترس می‌باشد و کاربران تنها با وارد کردن نام و مشخصات خود می‌توانند در برنامه ثبت نام کنند و وارد آن شوند و سپس با اشاره روی دکمه دریافت تصویر(Get Profile Picture) نمایه انتخاب شده را دانلود کنند.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

پس از اشاره روی دکمه get profile picture نرم‌افزار جستجویی گسترده را در دنیای اینستاگرام شروع می‌کند و تصاویر پروفایل اشخاص مورد نظر هر کاربر را نمایش می‌دهد. پس از دریافت نمایه پروفیل مورد نظر کاربر می‌تواند با اشاره بر روی آیکونی فلاپی مانند واقع در گوشه سمت راست بالای صفخه نمایشگر گوشی، تصویر را ذخیره‌سازی کند. در این اپلیکیشن کاربر هم‌چنین می‌تواند با لمس آیکون Share تصاویر پروفایل را با دیگران به اشتراک بگذارد.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

اپلیکیشن Insta Profile Zoom and Save تنها 3 مگابایت حجم دارد و از طریق Google Play Store قابل دانلود است.

2- نرم‌افزار Insta Big Profile  Photo

تصاویر پروفایل اینستاگرام اکثرا کوچک هستند و این امر سبب سخت شدن تشخیص چهره و یا جزییات تصویر نمایه مورد نظر می‌شود. در همین جهت بهره‌گیری از اپلیکیشنی که امکان بزرگنمایی و زوم بر روی تصاویر را داشته باشد، بسیار کمک کننده است.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

برای مشاهده تصویر بزرگنمایی شده پروفایل اینستاگرام کافی است پس از وارد شدن به Instagram با لمس فلش کوچک کنار تصویر پروفایل از URL تصویر مورد نظر رونوشت(copy) بگیرید و سپس آن را در قسمت مربوطه نرم‌افزار Insta Big Profile Photo پیس(paste) کنید. در نهایت با لمس گزینه Load it می‌توانید تصویر پروفایل اینستاگرام را با اندازه بزرگتر و اصلی مشاهده کنید.

این اپلیکیشن با حجم 10 مگابایت در Google Play Store موجود می‌باشد.

3- نرم‌افزار Profile Picture Download For Instagram

این اپلیکیشن به دلیل سادگی و زیبایی بی‌نظیر موفق به کسب نمره 4.7 از 5 در فروشگاه مجازی Google Play شده است.این برنامه همانند اپلیکیشن Insta Profile Zoom and Save نیاز به اجرا یا نصب Instagram روی حافظه گوشی هوشمند اندروید ندارد که خود امتیاز بزرگی محسوب می‌شود.

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

چگونه تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی و رایانه ذخیره کنیم؟

کاربر تنها باید نام پروفایل مورد نظر خود را در قسمت جستجو اپلیکیشن تایپ و سپس آیکون Sreach را لمس کند. پس از این مرحله نمایه اینستاگرام مورد نظر روی صفحه نمایش گوشی نمایان می‌شود. کاربران با اشاره به گزینه Download this picture در قسمت پایینی صفحه می‌توانند تصویر پروفایل اینستاگرام را در گوشی دانلود و ذخیره کنند. تصویر ذخیره شده در گالری گوشی‌های هوشمند اندروید قابل مشاهده می‌باشد.

این اپلیکیشن با حجم 3 مگابایت در Google Play Store قابل دسترسی کاربران است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


مدیر سایت

اخبار پیام رسان های تلفن همراه ، اینستاگرام ، تلگرام ، واتس آپ ، ایمو ، تلگرام طلایی ، هاتگرام ، پیام رسان های ایرانی


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :